Registrace

Přihlášení

obr3

Vzděláváme

Tím, že naše působení je v oblasti osobního rozvoje,  jsou kurzy, semináře a přednášky hlavním způsobem, jak předáváme dál techniky, metody a principy toho, jak v životě žít v rovnováze a vnitřní harmonii. Tím můžeme zaměřit svou energii na vlastní vnitřní potenciál a na tvořivé činnosti a plnit si tak svá přání a sny. Pokud jsme sami ve vnitřní harmonii, promítá se toto i do prostředí kolem nás a náš život se stává příjemnější a naplněnější.
 Kromě projektů zaměřených na specifikované cílové skupiny, které najdete v sekci Pomáháme, pořádáme i kurzy, přednášky a semináře pro širokou veřejnost. Výnos z těchto akcí pak používáme na provoz Nadačního fondu a na cílenou pomoc těm, kteří chtějí ve svém životě udělat změnu, ale momentálně jsou v situaci, kdy si seminář, kurz nebo konzultaci nemohou finančně dovolit.

Aktuální akce

Skvělý zrak bez brýlí - praktický workshop

1537360648oRbs0QCJW45VHvZH9U6z

Skvělý zrak bez brýlí - praktický workshop

Lektor: Jana Pozlovská
Workshop o tom, jak je možné se zbavit brýlí a očních čoček a naučit se způsob Přirozeného vidění podle metody očního lékaře Batese. Kromě teoretických informací si můžete i vyzkoušet a ochutnat, co…
Termín: 12. 12. 2018
Čas konání: 19:00 - 21:00
Místo konání:
Centrum SO'HAM, Pod Harfou 36, Praha 9
Cena:
300,-Kč