Registrace

Přihlášení

obr3

Vzděláváme

Tím, že naše působení je v oblasti osobního rozvoje,  jsou kurzy, semináře a přednášky hlavním způsobem, jak předáváme dál techniky, metody a principy toho, jak v životě žít v rovnováze a vnitřní harmonii. Tím můžeme zaměřit svou energii na vlastní vnitřní potenciál a na tvořivé činnosti a plnit si tak svá přání a sny. Pokud jsme sami ve vnitřní harmonii, promítá se toto i do prostředí kolem nás a náš život se stává příjemnější a naplněnější.
 Kromě projektů zaměřených na specifikované cílové skupiny, které najdete v sekci Pomáháme, pořádáme i kurzy, přednášky a semináře pro širokou veřejnost. Výnos z těchto akcí pak používáme na provoz Nadačního fondu a na cílenou pomoc těm, kteří chtějí ve svém životě udělat změnu, ale momentálně jsou v situaci, kdy si seminář, kurz nebo konzultaci nemohou finančně dovolit.

Proběhlé akce

Bosenské údolí pyramid - Dr. Semir Osmanagić

1200x628_osman pyramidy_22(1)

Bosenské údolí pyramid - Dr. Semir Osmanagić

Přednáška (18:00 - 21:00)  Lektor: Dr. Semir Osmanagić (Bosna) Dr. Semir Osmanagić –  objevitel a hlavní archeolog v projektu pro odkrývání nejvyšší a nejstarší pyramidy světa v bosenském Visoku.…
Termín: 23. 10. 2018
Čas konání: 18:00 - 21:00
Místo konání:
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31, Praha 1 (v průchodu)
Cena:
290,- Kč v předprodeji, Cena na místě 350,- Kč při předchozí registraci a 400,- Kč cena na místě bez předchozí rezervace.