Registrace

Přihlášení

obr1

Jak se můžu zapojit?

Pokud chcete podpořit činnost našeho Nadačního fondu a podílet se tak na zlepšení života těch, kteří chtějí změnu, ale finančně nedosáhnou na potřebné vzdělávání, máte 3 možnosti:

Finanční podpora

Můžete nás podpořit finančně a to buď jednorázovou částkou nebo pravidelnou platbou.Výše darované částky je čistě na vás, na vašich možnostech a uvážení.Vážíme si každé zaslané koruny. I malá částka může pomoc.Vaše finanční příspěvky jsou částečně použity na provoz fondu - především na přípravu projektů pro dotace a s tím spojenou administrativu - a pak jako cílené příspěvky pro jednotlivce, kteří se chtějí zůčastnit našich aktivit, ale nedosáhnou na ně finančně. Žadatelé nedostávají peníze do ruky, ale jsou jim odečteny z celkové ceny semináře nebo konzultace. Vždy vyžadujeme částečnou spoluúčast žadatele.

Číslo účtu:

2700445157/2010 (Fio banka) 

do poznámky dejte "DAR"

Pokud chcete potvrzení o daru, prosím vyplňte tento formulář.

Darovanou částku si pak můžete odečíst ze základu daně.

 

Dobrovolnictví

Můžete nám pomoct i jako dobrovolníci s různými činnostmi, administrativní výpomocí, pomocí na různých akcích a podobně.

Pokud máte zájem se zapojit, kontaktujte nás na e-mailu: info@soham.cz

 

Chcete se s někým spojit a zrealizovat svůj projekt

Pokud máte zajímavý projekt, který souzní s tím, co děláme a chtěli byste se k jeho realizaci s někým propojit, dejte nám vědět na e-mail: info@soham.cz a probereme možné formy spolupráce.

 

Děkujeme všem, kteří se s námi zapojí a pomohou nám umožnit těm, co mají zájem a chtějí, vykročit na svou cestu změny k harmonickému a spokojenému životu.